Balerīnas kurpes

Šeit ir 317 preces.

Preces lapā

Rādīt 1 - 48 of 317 precēm

Balerīnas sievietēm, kurpes laiviņas

Ļoti ērtas un mīļas kurpes laiviņas ir vienas no populārākajām un visiecienītākajām izvēlēm ne tikai darba, bet arī brīvā laika tēlam. Šie, par mūžīgo klasiku kļuvuši apavi, palīdz justies ērti, savukārt plaša krāsu un modeļu gamma ļauj katrai izvēlēties balerīnas, kuras vislabāk der personīgajam stilam. Ja katru dienu gribat justies kā no modes žurnāla, ir vērts savu skapi papildināt ar dažiem atšķirīgiem balerīnu pāriem.

Balerīnas kurpes

Balerīnas sievietēm lieliski der pie dažādie apģērbiem un viegli papildina jebkādu tēlu. Pie fugūru izceļošas kleitas un iespaidīgas somiņas uzvelciet spīdošas, ar lentītēm, siksniņām vai citām detaļām izdekorētas balerīnas. Tiešām atstāsiet neaizmirstamu iespaidu ne tikai dēļ lieliska apģērba un apavu apvienojuma, bet arī dēļ sava smaida, jo ērti apavi Jums sniegs lielisku noskaņojumu.

Ja Jums patīk spilgts ielu stils, sarkanas balerīnas kurpītes vai moderni Lord apavi lieliski derēs pie saplēstiem džinsiem, kuri ir atgriežušies modē. Arī pavasarī un rudenī zemes nokrāsu laiviņas sievietēm izskatīsies perfekti ar šauriem, baltiem džinsiem un īsu mētelīti. Savukārt vasarā droši eksperimentējiet ar savu tēlu un maigām pasteļkrāsu vai sārtu krāsu balerīnām. Šim gada laikam piestāv daiļi adītas kurpes vasarai. Pieskaņojiet tās pie bohēmiskām kleitām, ikdienas džinsu un blūzes komplekta, apspīlētiem svārkiem un brīvu kreklu vai arī pie citām apģērbu kombinācijām. Melnas, ar metāla detaļām dekorētas balerīnas, apspīlēts kostīms ar biksēm un minimalistiski auskariņi - lielisks risinājums birojam vai ejot uz darba sanāksmi. Moderni izskatās arī ādas balerīnas, taisna piegriezuma krekls un īsinātas bikses līdz potītei.

Esaam pārliecināti, ka balerīnas ir ērtas un tās ir viegli pieskaņot pie apģērba, tāpēc tām pienākas goda vieta, vai divas (iespējams trīs?) jūsu skapī.

Kurpes interneta