Sieviešu kurpes

Šeit ir 14 preces.

Rādīt 1 - 14 of 14 precēm

Gumijas zābaki sievietēm

Gumijas zābaki vairs nav domāti tikai bērniem, lēkāšanai pa peļķēm. Pateicoties savam daudzveidīgumam aizvien populārāki kļūst sieviešu gumijas zābaki. Mūsdienīgie gumijas zābaki izceļas ar klasiskām formām, bet atšķiras ar krāsām un interesanām detaļām, tāpēc tie ir ne tikai praktiski, bet arī stilīgi. Ar spilgtiem un skaistiem gumijas zābakiem, pat pašu drūmāko dienu var padarīt gaišāku, tāpēc tiešām nekļūdīsities, lietainā dienā vai slapdraņķī uzvelkot krāsainus gumijas zābakus.

Gumijas zābaki internetā, no interneta veikala Apavu Skvērs, ir patiesi plašā izvēlē, iepirkšanās pie mums garantēs ne tikai konfortu un stilu, bet arī palīdzēs ietaupīt laiku. Nevajadzēs nekur braukt, stāvēt sastrēgumos vai rindās, staigāt pa dažādiem veikaliem. Izvēlieties sev piemērotākos lietus apavus no mūsu piedāvātā asortimenta, savukārt mēs parūpēsimies ar visu pārējo.

Stilīgi lietus zābaki

Varbūt līstot lietum staigāsiet pa pilsētu, varbūt, nospriedīsiet atgriezties bērnībā, lēkāsiet pa peļķēm, un sapratīsiet, ka gumijas zābaki tam ir vispiemērotākie apavi. Stilīgi lietus zābaki sievietēm lieliski der pie legingiem un plata džempera, tā pat pie puķainas kleitas un sārta lietussarga kombinācijas. Satiekoties ar draugiem, varat viņus pārsteigt uzvelkot zilus džinsus, baltu, rakstainu kreklu, sarkanu vējjaku un uzvelkot elegantus gumijniekus ar sprādzītēm vai rāvējslēdzējiem. Apspīlēti džinsi, stilīgi lietus zābaki un silta jaka - viena no ērtākām apgērba izvēlēm, kopējo tēlu izbeigtu padarīs no zābakiem izlīdušas zeķes.

Stilīgi gumijas zābaki sievietēm ļoti noder gatavojoties kādam dabā notiekošam vasaras festivālam. Ir teiciens: “Te ir Latvija, te lietus līst.”, tāpēc jābūt gataviem it visam. Ceļus sniedzošie zaļie gumijnieki, džinsu šorti un spilgti dzeltena lietus jaka ir īsts lietus apgērbs festivālos, klasika kas garantē maksimālu brīvību un labi pavadītu laiku. Nu, ja tiecaties pēc kā unikāla, tad īsi sarkani gumijas zābaki, rakstains triko, apspīlēti šori ar augstu vidukli un caurspīdīga lietus jaka ir tas, kas jums ļaus izcelties un kļūt par īstu festivāla stila ikonu.

PREČU FILTRS

Izvēlieties izmēru v
Dominējošais materiāls v
Papēža augstums (intervālos) v
Kurpes interneta