Sieviešu zābaki 

Šeit ir 58 preces.

Preces lapā

Rādīt 1 - 48 of 58 precēm

Garie zābaki virs ceļiem

Apavu Skvērā pārdodami garie zābaki internetā. Apavu interneta veikali ir labākā vieta, kur iegādāties kurpes ir viegli, mēs varam ari piedāvāt pat lielāku asortimentu nekā reālā veikalā. Apavi ar augstu aulu - nav izņēmums. Izmēriet savu pēdu, izvēlieties savu izmēru un ienirstiet patīkamā apavu meklēšanā savā brīvajā laikā un ērtākajā vietā. Viens no modernākajiem zābaku modeļiem ir garie zābaki virs ceļiem.

Zābaku virs ceļiem aizdare var būt ar auklu pa visu garumu vai tikai sasieti augšējā daļā. Moderni ir zamšādas zābaki, īpaši melni zābaki, bet populāras ir arī citas apavu krāsas, piemēram, tumši sarkana, smilšu, tumši zila un tumši zaļa.

Gari ādas zābaki sievietēm ir dārgāki nekā eko ādas apavi, tomēr tā ir dabiska āda, mīksta un izturīga. Ādas zābaki virs ceļiem prasa rūpīgāku kopšanu, tomēr tie ir izturīgi. Apavu Skvērā bieži norisinās apavu izpārdošana, tāpēc ādas zābaki internetā tiek pārdoti par labu cenu.

Garie zābaki - zeķes

Vieni no modernākiem apaviem šajā brīdī - garie zābaki sievietēm. Rudens sezonas sieviešu zābaki bieži vien ir ar nelielu siltinājumu, taču dizains - visdažādākais. Rudenī papulāri ir zābaki zeķes. Zābaki zeķes - tie ir zābaki, kas atgādina zeķes, kuri no potītes uz augšu ir no elastīga tekstila. Sievišķīgi zābaki - zeķes ideāli pieglaužas pie kājām un silda tās. Apavu Skvērā pārdodami garie zābaki - zeķes ne tikai virs ceļiem, bet arī līdz ceļiem, tāpēc sev piemērotus apavus atradīs arī pati izvēlīgākā zābaku mīļotāja.

KATEGORIJAS

PREČU FILTRS

Dominējošais materiāls v
Kurpes interneta