AUGSTPAPĒŽU KURPES

Šeit ir 177 preces.

Preces lapā

Rādīt 1 - 48 of 177 precēm

Augstpapēžu kurpes, īpaši stiletto apavi, ir “must have” katrai meitenei, kura vēlas izskatīties moderni. Ja jūs dievināt augstpapēžu kurpes un ne tikai skataties uz tām, bet arī uzvilkt tās, iespējams, jūs esat saskārusies ar diskomforta sajūtu, kas nāk kopā ar vēlmi izskatīties moderni un iespaidīgi: varžacs, kāju un muguras sāpes. Nepatīkamas sajūtas var novērst, ja zināt, kāda ir jūsu pēdu forma, kāds modelis un apavu izmēri ir piemērotākie tieši jums.

Augstpapēžu galvenais mērķis ir pacelt tevi un uzlabot ķermeņa pozu, dot eleganci un skaistumu (zods uz augšu, pleci atpakaļ). Mēs taču gribam izskatīties kā Pelnrušķīte, nevis kā viņas pusmāsas. Paturot to prātā, mums ir jāievēro nerakstīti noteikumi par apavu valkāšanu. Mēs uzskaitīsim un apspriedīsim visus šos, no pirmā acu uzmetiena vienkāršos noteikumus:

  • Izvēlieties un iegādājieties ērtus, sava izmēra apavus;

  • Iemācieties staigāt ar augstpapēžu kurpēm;

  • Jāsaprot, ka augstpapēžu kurpes ir grezni, nevis darba apavi;

  • Kopā ar savam kurpēm uzlieciet arī neredzamu kroni. :)

Sieviešu augstpapēžu kurpes tiešsaistē - kā iegādāties?

Vispirms jums ir nepieciešams iegādāties apavus. Ja esat iegādājies preces internetā, tad jums nebūs grūti iegādāties augstpapēžu kurpes. Pirmā reize? Tad pirms pasūtījuma veikšanas jāveic daži soļi. Pirmkārt, izmēriet pēdu, novietojot to uz papīra. Apvelciet kāju ar zīmuli, turot to perpendikulāri grīdai. Izmēriet attālākos zīmējuma punktus un noskaidrojiet precīzu pēdas garumu. Izmēri atrodami Apavu Skvēra internetveikalā. Daži apavi, atkarībā no ražotāja, var būt samazināti. Ja izmērs ir samazināts, jūs to redzēsiet komentāru aprakstā, kur tas ir uzsvērts, un tas būs redzams arī kurpju zolīšu garumu tabulā. Augstpapēžu kurpers var būt ar ovālu purngalu vai konusveida. Apavu ražotāji pielāgo izmērus kurpes priekšpusei, bet ir gadījumi, kad apavi pircējam ir pārāk mazi sašaurināšanās dēļ. Augstpapēžu kurpes ir pieejamas Apavu Skvērs interneta veikalā. Iepērkoties internetā, nebaidieties, ka apavi var nebūt piemēroti. Ja nē, mēs tos mainīsim uz citu izmēru vai pat citu kurpju modeli. Ja mums nav uz ko mainīt, mēs atmaksāsim naudu.

Kā iemācīties staigāt augstpapēžu kurpēs?

Šeit, Apavu Skvēra blogā ir plašs apraksts par to, kā iemācīties staigāt ar augstpapēža kurpēm. Bloga ierakstā jūs atradīsiet padomus, kā soli pa solim mācīties staigat augstpapēžu kurpēs.

Augstpapēžu kurpes, pirmām kārtām, ir greznas, un tas vienmēr ir jāatceras, kad esat uz augstpapēžu apaviem. Tas nav spīdzināšanas rīks, kas paredzēts sievietei! Ja jūs patiešām vēlaties uzposties, nēsājiet kurpes un neredzamo kroni. Izmēģiniet to mājās - jūs jutīsiet iztēles spēku. Triki staigāšanai ar augstpapēžu kurpēm - augstpapēžu kurpes ar platformu. Šādas kurpes viegli pieradīnās jūsu kājas pie augstpapēžu kurpēm un platforma ļaus jums justies ērti.

Kurpes, augstpapēžu kurpes

Kādas kurpes būtu noderīgas katrai sievietei?

Jums vajadzētu vismaz divus pārus augstpapēžu kurpju, lai tie atbilstu jūsu apģērbam. Viens pāris ir miesas krāsas, ko var valkāt ar spilgtiem apģērbiem, piemēram, miesas krāsas zeķubiksēm, vieglām kleitām vai kostīmiem. Otrais pāris, "obligātie" apavi ir melnas augstpapēžu kurpes. Melnās kurpes atbilst jūsu tumšajiem apģērbu toņiem un izskatīsies īpaši jauki, valkājot ar melnām zeķubiksēm. Šeit, Apavu Skvērā jūs atradīsiet klasiskā stila kurpes.

Moderni apavi sievietēm 2019

Kurpju modes tendences reti, kad mainās. Skaistas kurpes sievietēm ne vienmēr ir jaunākās modes. Mēs varam pamanīt minimālas krāsas vai tekstūras atšķirības. Piemēram, vienu gadu modē ir zamšādas augstpapēžu kurpes, nākošajā gadā - lakādas kurpes. Šogad modes tendences apaviem: sarkanas kurpes, augstpapēžu kurpes ar platu papēdi. Sarkanie papēži pārņem mūsu sirdis un būs populāri 2019. gadā. Vēlamais tēls - sarkanas augstpapēžu kurpes, kas saskaņotas ar ziliem džinsiem. Ir populāri apvienot tās ne tikai ar “skinny”, bet arī “boyfriend” džinsiem. Otrā tendence - plata papēža kurpes - sargā mūsu kājas, jo biezais papēdis ir ērts, nodrošina stabilitāti un veic augstpapēžu funkciju  - sniedz tēlam skaistumu un eleganci. Mēs varam valkāt šādus apavus pat darba dienā, bet ar nosacījumu, ka mums būs iespēja laiku pa laikam pasēdēt. Neaizmirstiet - pat tad, ja papēži ir plati, kājas var joprojām nogurt un sāpēt, jo tā nav dabiska pēdas pozīcija.

KATEGORIJAS

Kurpes interneta