ATBILDES UZ VISBIEŽĀK UZDODAMAJIEM JAUTĀJUMIEM

 

KĀ IEPIRKTIES APAVUSKVERS.LV

Iepirkšanās mūsu mājas lapā ir patiesi vienkārša, ātra un droša. To varat izdarīt jebkurā laikā, jo interneta veikals strādā 24 stundas diennaktī. Mūsu pārdodamie apavi ir jauni un tiem visiem ir ražotāju iepakojumi. Lai iepirktos mūsu mājas lapā, jums nevajag reģistrēties. Tomēr, reģistrācija sniedz jums iespēju izsekot savu pasūtījumu un saņemt atlaides.

Ja vēlaties iepirkties mūsu veikalā, jums jāieliek preces grozā. To varat izdarīt spiežot uz pogas "Ielikt grozā", kura atrodas pie katra produkta. Ja neredzat "Ielikt grozā" pogu, izvēlieties apavu izmēru. Ja izmēri nav pieejami - prece ir izpārdota. Preču grozu vienmēr varat labot un papildināt.

Pēc preču pievienošanas grozam:

  1. Izvēlieties Jums ērtāko piegādes veidu: piegāde uz "Omniva" pakomātiem, piegāde uz mājām ar "DPD" kurjeru. Izvēlieties apmaksas veidu, ievadiet visus nepieciešamos piegādes datus. Ja pasūtījuma summa pārsniedz 60 EUR - piegāde bezmaksas.

  2. Izvēlieties apmaksas veidu: interneta banka, izvēloties savu banku ("Bankas pārskaitījums"), apmaksa piegādes brīdī (skaidrā naudā, pakalpojuma cena 1,5 EUR).

Ja izvēlēsieties "Bankas pārskaitījums", apstiprinot pasūtījumu, tiksiet noraidīts uz "Paysera" mājas lapu, kur varēsiet izvēlēties savu banku un apstiprināt pasūtījumu. Maksājuma laikā sniegtie dati tiks slēpti un netiks nodoti ApavuSkvers.lv Pēc apmaksas tiksiet noraidīti atpakaļ uz Apavuskvers.lv mājas lapu.

Ja izvēlēsieties "Apmaksa piegādes brīdī" - par pirkumu varēsiet norēķināties skaidrā naudā kurjeram piegādes brīdī. Pirms pirgādes, kurjers ar jums sazināsies pa telefonu. 

Pārskaitījumi tiek gaidīti 3 dienas, vēlāk pasūtījumi tiek atcelti. 

Par pasūtījuma statusu tiksiet informēti ar papildu e-pastiem un SMS ziņām.

KAD TIKS IESKAITĪTS MANS MAKSĀJUMS?

Ja izvēlējāties apmaksas veidu "Bankas pārskaitījums" un veicāt apmaksu savā interneta bankā, pārskaitījums tiks fiksēts stundas laikā.

Saņemot Jūsu apmaksu, izsūtīsim Jums apstiprinošu vēstuli un SMS ziņu.

KAD TIKS PIEGĀDĀTS MANS PASŪTĪJUMS?

Pasūtījums tiks piegādāts 5 - 8 darba dienu laikā no apmaksas saņemšanas brīža. Tiklīdz izsūtīsim jūsu pasūtījumu, SMS ziņas veidā un uz e-pastu saņemsiet pasūtījuma kodu.

KĀ ATGRIEZT / APMAINĪT PRECI

Nepiemērotu preci varat atgriezt 14 dienu laikā no preces saņemšanas. Plašāk par preču atgriešanu lasiet šeit.

KĀ IZVĒLĒTIES APAVU IZMĒRU?

Pirms apavu pasūtīšanas obligāti salīdzinot to iekšzoles garumu ar Jūsu pēdas garumu. Dažādi ražotāji sniedz dažādas izmēru tabulas.

Pēda jāmēra tā, kā norādīts attēlā. 

Pārliecinieties, lai apvilkšanas laikā uz papīra, zīmulis tiktu raidīts tieši uz zemi, kā norādīts attēlā.

Izmēriet attālumu no tālākajiem pēdas punktiem un uzzināsiet pēdas garumu. Apavu izmēru izvēlieties pēc pie apaviem norādītās iekšzoļu izmēru tabulas. Pievērsiet uzmanību arī apavu formai - ja tie ir sašautināti, iespējams Jums vajadzētu izvēlēties lielākus apavus, nekā parasti izvēlaties.


Ražotāji

Kurpes interneta