Pirmā daļa: Kā iemācīties staigāt augstpapēžu kurpēs?

Augstpapēžu kurpes - sievišķīgas elegances simbols. Vairākums meiteņu un sieviešu izvairās no apaviem ar augstāku papēdi, tomēr pat pašām spītīgākajām reizēm nākas tos uzvilkt. Mēs visas vēlamies izskatīties lieliski īpašos brīžos, vai ne?

Kurpes palīdz izveidot vēlamo izskatu, tomēr meitene, kura nemāk staigāt augstpapēžu kurpēs, izskatīsies pavirši, neskatoties uz to, kā ir apģērbusies. Lai kā arī nebūtu, katrā meitenē un sievietē slēpjas elegance, tāpēc jāiemācās tā atbrīvot un parādīt apkārtējiem. Viens no veidiem - prasme staogāt augstpapēžu kurpēs, itkā tās būtu bez papēža. Kurpes kājas padara graciozākas, savukārt spēja skaisti iet, vienmēr palīdz sasniegt vēlamo rezultātu.

Apavu Skvēra komandas meitenes ir gatavas palīdzēt un padalīties paktiskos padomos, kuri noderēs ne tikai augstpapēžu "iesācējām", bet arī pieredzējušām "kurpju dāmām"!

1. Ja nekad neesat staigājušas augstpapēžu kurpēs vai mēģinājāt pārvietoties uz pārāk augstiem papēžiem un izveidojāt nepareizu iespaidu par tām, Jums vajadzētu sākt no zemākā papēža, piemēram 3 cm augtumā. Sākot no zemākajiem papēžiem, pēdas pamazām pieradīs un šādā veidā saglabāsiet pareizu stāju.

2. Zelta likums: pārvietojoties augstpapēžu kurpēs, pie zemes pirmais jāpieliek ir papēdis, pēc tam - pirksti. Ja vienlaicīgi liksiet uz zemes visu pēdu vai sākumā pirkstus - Jūsu gaita būs lauzīta un nelīdzena.

3. Stāja. Uzvelciet augstpapēžu kurpes un taisni nostājieties. Pavērojiet sevi: neliecieties uz priekšu. Ievelciet vēdera muskuļus. Speriet nelielus soļus, sākot ar papēdi, pēc tam pieliekot pie zemes pirkstus. Centieties likt kājas maigi. Kājām, ceļos nevajadzētu būt stīvām, tomēr ceļi nedrīkst būt pārāk saliekti. Gurni - atbrīvoti. No sākuma būs grūti, tomēr prakse jūs aizvedīs līdz perfektai stājai un gaitai!

4. Svarīgi ir izmēģināt dažādas virsmas, tāpēc nepietiks tikai ar trenniņiem mājās. Tiklīdz rodas iespēja - velciet kurpes darbā, skolā, studiju laikā un tamlīdzīgi. Ievērosiet, ka dažādas virsmas pieprasa atšķirīgu piepūli, tāpēc regulāri trennējoties iemācīsieties staigāt augstpapēžu kurpēc pie jebkuriem apstākļiem! :)

5. Tiklīdz ar 3 cm augstiem papēžiem jutīsieties pietiekoši ērti, iesakam spert soli augstāku papēžu teritorijā. Iesakam izmēģināt apavus ar pilnu platformu. Šīs krpes ir daudz stabilākas un mācīšanas būs daudz vienkāršāka. Neaizmirstiet: sākumā papēdis, pēc tam - pirksti!

"Otrā daļa: Ieteikumi" - pavisam drīz jaunā ierakstā.