ČĪBAS SIEVIETĒM

Šeit ir 493 preces.

Preces lapā

Rādīt 1 - 48 of 493 precēm

Sieviešu čības

Laimīgas kājas sākas ar spilgtām čībām! Tad iesoļojiet vasarā ar modi un karstāko gada sezonu pavadiet stilīgi. Ļauj kājām elpot un atpūsties no zābaku nēsāšanās un ilga laika pavadīšanas augstpapēžu kurpēs. Nedēļas beigās novelciet ciešos, formālus apavus, sporta kurpes palaidiet atvaļinājumā un uzvelciet čības. Izbaudiet siltus laika apstākļus un baudiet brīvību un komfortu, kombinējot čības ar iecienītāko kreklu un šortiem. Čības, kas iegādātas apavuskvers.lv interneta veikalā, ietaupīs jūsu laiku, kā arī garantēs, ka izskatāties patiešām stilīgi.

Čības ar kažokādu

Sieviešu čības ir nepieciešamas ne tikai brīvdienās pie jūras, ceļojot un pastaigājoties pa pilsētu, bet arī ikdienas darbos mājās. Visu gadu tās silda un aizsargā pēdas, un plašā to daudzveidība ļauj justies stilīgi pat nesaistošā mājas vidē. Ir vērts iegādāties vairākas čības, jo var ierasties viesi kuriem jus varēsiet piedāvāt čības. Kā tuvojas ziemassvētki, čības ar kažokādu var kļūt ne tika par brīnišķīgiem ziemas apaviem, bet arī par mājīgu un siltu dāvanu mammai, draudzei vai citai mīļotai sievietei.

Pludmales čības

Laiks ir kļuvis siltāks un asfalts jānomaina uz smilšainu pludmali, pienācis arī laiks nomainīt smagnējus, slēgtus apavus pret sieviešu pludmales čībām. Domātas pludmalei, spilgtas gumijas čības sievietēm, čības caur pirkstu lieliski der pie krāsainām vasaras kleitām, cepures un stilīgas pludmales somas. Ceļojot ir svarīgi paņemt līdzi čības. To kompaktais izmērs ir ideāli piemērots, lai ietaupītu vietu bagāžā un glābtu neparedzētos apstakļos, saplīstot vai samirkstot citiem apaviem. Neatkarīgi no tā, kā jums patīk ģērbties atvaļinājuma lakā, sieviešu čības kļūs par spožu, perfektu vasaras stila nobeiguma detaļu.

PREČU FILTRS

Kurpes interneta