Sieviešu puszābaki

Šeit ir 246 preces.

Preces lapā

Rādīt 1 - 48 of 246 precēm

Sieviešu apavi

Interneta veikals Apavu Skvērs sieviešu zābakus iznternetā. Šajā kategorijā ir ne tikai sieviešu stulmu zābaki, bet arī sieviešu ziemas zābaki.

Mēs iesakām izvēlēties apavus, izmantojot preču filtru. Tad, piemēram, izvēloties apavu materiālu - ādu, jūs redzēsiet tikai ādas zābakus sievietēm. Tas samazinās apavu sortimentu un atvieglos kurpju un zābaku izvēli internetā. Jūs varat filtrēt apavus pēc papēža augstuma, krāsas vai citām apavu īpašībām. Vienlaicīgi var ieslēgt vairākus filtrus. Piemēram, vēlaties ādas puszābakus, 39. izmēru ar augstu papēdi. Filtrā izvēlieties apavu izmēru, materiālu, īzvēlieties ādu un papēža augstuma diapazonu atbilstoši jūsu vajadzībām. Filtrs parādīs tikai jūsu izmēra ādas puszābakus ar jūsu izvēlēto papēža augstumu.

Sieviešu zābaki

Sieviešu zābaki internetā - rudens un ziemas zābaki, kurus varat iegādāties ērtāk - interneta veikalā. Rudens zābakos no iekšpuses parasti ir vilnas, tekstila vai kažokādas odere. Rudens sieviešu zābakiem vajadzētu būt pārklātām ar tekstilmateriāla oderi, lai tie nebūtu pārāk silti, un ziemas zābakiem jābūt ar kažokādu vai vilnu, lai pēdas būtu pasargātas no sala. Rudenī un ziemā vispopulārākie ir melni zābaki, jo tos ir vieglāk nēsāt un rūpēties par tiem, jūs varat nebaidīties, ka, izejot no mājām tie sasmērēsies. Melnas krāsas zābaki ir arī viena no populārākajiem un modernākajiem. Rudens zābaki un zābaki ar siltu oderi tiek pārdoti Apavu Skvērā, rudens un ziemas sezonā.

Sieviešu zābaki ar siltinājumu un sieviešu ziemas zābaki ir pieškķirti rudens un ziemas sezonām. Ziemas zābaki parasti ir ne tikai meli un klasiski, bet arī rotaļīgākās krāsas ar stilīgām detaļām, zelta un sudraba krāsās, bagātīgi dekorēti ar spīdumiem. Ziemas zābaki sievietēm ir uz biezākas zoles, un zole dažreiz izskatās kā platforma. Biezāka zole palīdz pasargāt jūs no aukstuma.

Vasaras sezonā šajā kategorijā tiek pārdoti vasaras zābaki, lakādas puszābaki, zābaki ar ažūra  elementiem, atvērtiem pirkstiem un mežģīņu stulmiem.

Augstpapēžu zābaki ir moderni un praktiski pavasarī un rudenī, kad lietus var pārsteigt jebkurā brīdī. Zābaki ar augstiem papēžiem der pie pavasara un rudens apģerbiem. Puszābaki un zābaki uz papēža ir populāra sieviešu apavu izvēle, jo tie ir praktiski un ērti apavi. Papēžu kurpes tēlam piešķir eleganci, bet zābaki ar platformu ir ne tikai eleganti, bet arī ērti.

KATEGORIJAS

PREČU FILTRS

Kurpes interneta