Mokasīni sievietēm

Šeit ir 130 preces.

Preces lapā

Rādīt 1 - 48 of 130 precēm

Sieviešu mokasīni internetā

Meklējot modernas kurpes un cenšoties veidot unikālu stilu, sieviešu mokasīni ir lieliska izvēle. To ir visdažādāko, lai jūs varētu tos droši piemērot visdažādākajiem gadījumiem. Ērti un stilīgi sieviešu mokasīni nav pārāk krāšņi, ne īpaši formāli apavi, tomēr tos varat vilkt ne tikai ikdienā.

Lai izveidotu izskatu, kas nav oficiāls, bet ir piemērots birojam, izvēlieties melnus ādas vai smilškrāsas mokasīnus. Pieskaņojiet tos kreklam un tumšiem, apspīlētiem džinsiem vai kombinējiet ar vieglu blūzi un biksēm līdz potītēm.

Pusformālās reizēs izvēlieties lakādas vai sudraba, zeltaina nokrāsa mokasīnus. Pie tiem velciet sarkanas vai zilas bikses un svītrainu blūzi un pieskaņojiet metāla rokassprādzes, gredzenus, garus auskarus, kas izveidos pilnīgu un stilīgu tēlu, kas atgādina Coco Chanel stilu.

Savā brīvajā laikā, ko pavadiet kopā ar draugiem, velciet īsu kleitu, platmali un pieskaņojiet mokasīnus ar pogām vai citām metāla detaļām. Jūs izskatīsities patiesi brīnišķīgi.

Skaisti, mīksti mokasīni, dekorēti ar tradicionālajām bārkstim vai ādas lentītēm, ir ideāls  apavs, ja visu dienu plānojat staigāt pa pilsētu. Kombinējiet tos ar taisna piegriezuma džinsiem un līdzīgas krāsas blūzi, tādējādi jūs izveidosiet stilīgu un brīnišķīgu tēlu.

Sieviešu mokasīni ir īsta klasiska ērtam stilam. Tiek uzskatīts, ka mokasīnu kurpes parādījās Ziemeļamerikas iedzīvotāju agrīnajās dienās. Vietējie mokasīnus gatavoja no mīkstas zamšādas un bagātīgi izšuva ar krellēm, lai tiktu izveidoti tradicionālie raksti.

Mūsdienās sieviešu mokasīni ir kļuvuši par alternatīvu augstajai modei, kas vienlīdz labi izskatās gan kopā ar džinsiem, gan kleitām un svārkiem. Savas pozīcijas modes virsotnē mokasīni negrasās zaudēt, tāpēc droši varat pievienot savu apavu skapim vismaz dažus šo apavu pārus. Mokasīni sievietēm pieejami Apavu Skvēra interneta veikalā, kur atradīsiet plašu krāsu klāstu, dažādus materiālus, stilīgas detaļas. Šis ir lielisks risinājums, kā iegādāties kurpes ļoti ātri un vienkārši.

PREČU FILTRS

Kurpes interneta